Nepabūgę lietingo oro, FKG bendruomenės nariai susirinko į kasmetinę šventę

Birželio 18d. į kasmetinę FKG bendruomenės šventę Garliavos Adomo Mitkaus mokyklos stadione sugūžėjo lietaus neišsigandę ir linksmai laiką praleisti nusiteikę bendruomenės nariai.

Šventėje dalyvavo visi – broliai, sesės, tėčiai ir mamos, kurie varžėsi įvairiose linksmose sportinėse rungtyse, suko galvas protmūšyje  ir taip turiningai leido sekmadienio popietę. Diena suteikė daug pozityvių emocijų, o viską vainikavo stipriausiųjų apdovanojimai.

Klubo vadovas, Henrikas Grigas, pasidžiaugė vis augančia bendruomene: „Visų pirma, noriu pasidžiaugti taip gausiai susirinkusia klubo bendruomene – nors ir lijo lietus, tačiau tai buvo daugiausiai žmonių sulaukusi bendruomenės šventė klubo istorijoje. Tai rodo, kad klubas eina tinkama linkme ir vykdo teisingus darbus. Taip pat širdis džiaugiasi, jog žmonės nusprendžia savo brangų laiką praleisti pas mus, rodo meilę futbolui bei klubui. Vieną kartą metuose, suvienyti nuostabaus žaidimo, mes tampame viena didele šeima, kuri tik didės ir plėsis. Futbolo kultūra, bendruomeniškumas, vaikų ugdymas, rėmejų įtraukimas – tai tos vertybės, kurias klubas puoselės ir toliau. Noriu dar kartą padėkoti visiems susirinkusiems, treneriams, klubo auklėtiniams ir jų tėveliams! ”

Viso klubo vardu, dėkojame už praleistą laiką kartu – bendruomenės apsuptyje!

Vienas miestas, vienas klubas – GARLIAVA!

Projektas „Aktyvi ir sveika Kauno rajono bendruomenė” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.