About us

APIE MUS

VšĮ Garliavos futbolo klubas (FKG) įkurtas 2008 metais, Kauno raj. Garliavos mieste. FKG veikia pagal vakarietišką bendruomenės futbolo klubo modelį ir pagal daugumą parametrų (sportuojantis jaunimas, kvalifikuoti treneriai, šiuolaikiška ugdymo programa, komandos dalyvaujančios oficialiose varžybose, sportiniai rezultatai, infrastruktūra, bendruomenės įtraukimas ir kt.) esantis futbolininkų rengimo lyderiais Kauno rajone. Klubo akademija yra oficialiai sertifikuota, jos veiklos kokybę ir standartus prižiūri ir koordinuoja Lietuvos futbolo federacija. Šiuo metu FKG akademijoje sportuoja per 350 motyvuotų berniukų ir mergaičių.

FKG reprezentacinė komanda dalyvauja LFF I lygos varžybose. Ji užpildo sistemingai funkcionuojančią klubo struktūrą, kurios sąlygų gerinimo procese dalyvauja: futbolo klubas, rėmėjai, Kauno rajono savivaldybė, bendruomenė, Lietuvos futbol federacija ir kt. FKG nuosekliame ugdymo procese suteikia galimybę jauniems ir perspektyviems Lietuvos futbolininkams amžiaus pakopomis patekti į reprezentacinę komandą, kurioje jie turi galimybę atskleisti savo potencialą bei siekti meistriškumo.

FKG vykdydama savo veiklą didelį dėmesį skiria jaunuolių charakterio ir socialinių vertybių ugdymui. Disciplina, komandiškumas, pagarba, drąsa ir pasitikėjimas savimi yra skiepijami nuo pačio mažiausio iki profesionalo!

MISIJA

Atsakingai ugdyti žaidėjus ir trenerius, populiarinti futbolą ir vienyti bendruomenę. Siekti meistriškumo.

VIZIJA

Tvarus bendruomenės futbolo klubas, kuris didelį dėmesį skiria jaunųjų futbolininkų ugdymui ir kartu sprendžia vaikų užimtumo bei sveikos gyvensenos problemas, puoselėja futbolo ir sporto tradicijas Garliavoje. Sistemingai funkcionuojanti klubo struktūra, kuri veikia piramidės principu ir kurios kūrimo sąlygų procese dalyvauja aktyvi bendruomenė – futbolo įstaiga, tėvai, rėmėjai, savivaldybė, LFF ir kt. – padeta sukurti Lietuvos jauniems ir talentingiems futbolininkams tinkamas sąlygas pakopomis patekti į reprezentacinę FK Garliava komandą, įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines ir kitus klubus.

VERTYBĖS

Tai Mūsų identitetas. Į ką mes kreipiame dėmesį, kaip mes dirbame, mąstome, reaguojame, bendraujame.
Icon

Profesionalumas

Atsakingas požiūris į darbą, noras nuolat tobulėti ir dalintis žiniomis, gebėjimas būti nekomforto zonoje. Reikalaujame iš savęs kokybės, esame atviri kritikai ir pastabomis.
Icon

Komandiškumas

Komanda aukščiau visko. Esame komanda, gebanti susitelkti bendram tikslui ir kryptingai jo siekti, padėti vieni kitiems nepaisant visų iššūkių.
Icon

Pagarba

Pagarba, žaidėjui, treneriui, komandos draugui, varžovams, teisėjams, bendruomenei ir vertybėms.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.