FKG sporto direktorius Tadas Kijanskas: esame teisingame kelyje

Baigėsi debiutinis FK Garliava LFF Pirmos lygos sezonas.

Paskutiniuose dvejuose turuose gerą žaidimą demonstravę garliaviečiai susirinko reikalingus taškus ir įgyvendino debiutinio sezono tikslą – įsitvirtinti Pirmoje lygoje.

Komanda per 30 lygos rungtynių iškovojo 9 pergales, šešis sykius sužaidė lygiosiomis ir patyrė 15 pralaimėjimų. FKG sezoną užbaigė 12 turnyrinės lentelės pozicijoje savo sąskaitoje turėdama 33 taškus.

Ryškiausiai komandoje žibėjo komandos kapitonas – Tomas Rakašius. Gynėjas šiame sezone nepraleido nei vienerių rungtynių ir 5 kartus pasiuntė kamuolį varžovų vartus.

Kapitonas taip pat buvo išrinktas naudingiausiu šio sezono komandos žaidėjų ir apdovanotas simbolinėmis klubo dovanomis.

Jam puikiai talkino sezono eigoje prie komandos prisijungę Šarūnas Činikas ir Ernestas Mickevičius. Abu futbolininkai šiame sezone taip pat įvarčiais pasižymėjo po 5 kartus.

Pozityviai apie pasibaigusį sezoną kalbėjo ir komandos vyriausiasis strategas Vitalijus Stankevičius:

„Sezono pradžia buvo nelengva, reikėjo laiko, kad atrasti savo žaidimą. Antrojoje sezono pusėje šiek tiek sustiprinus komandą naujais žaidėjai pradėjome rodyti kur kas geresnį žaidimą ir pradėjome rinktis reikalingus taškus. Taip įgyvendinome savo tikslą – įsitvirtinome Pirmojoje lygoje. Smagu, kad į stadioną ateina vis daugiau sirgalių, vaikų. Tikiu, kad kitą sezoną demonstruosime dar geresnį žaidimą ir pergalių bei sirgalių matysime dar daugiau.”

Garliavos futbolo klubo sporto direktorius Tadas Kijanskas paklaustas apie pasibaigusį sezoną sakė:

„Sezoną vertinu teigiamai. Tikslai įgyvendinti. Svarbu, kad nesiblaškėme, kad išlaikėme tęstinumą ir kryptingą darbą. Galima pasidžiaugti dėl mūsų akademijos auklėtinių, kurie ne tik debiutavo I lygoje, bet ir mušė įvarčius. Žinoma buvo ir iššūkių, vasarą teko daryti korekcijas sudėtyje. Atsisveikinome su nemažu būriu žaidėjų, o į jų vietas stojo nauji komandos nariai, kurie manau su kaupu pateisino mūsų lūkesčius. Antra sezono dalis parodė, kad esame teisingame kelyje, žinoma yra taisytinu dalykų. Gerinsime treniruočių procesus, žaidėjų atranką, integruosime akademijos jaunimą i vyrų komandą. Sezonas baigėsi, o pasiruošimo darbai naujam sezonui jau prasidėjo. Vyrai treniruosis iki gruodžio 1 d. paskui paleisime atostogų. Pasiruošimą naujam sezonui planuojame pradėti Sausio viduryje.“

Garliavos futbolo klubo ir akademijos vadovas Henrikas Grigas kalbėdamas apie pastarąjį sezoną apibendrino pasiektus tikslus, taip pat išskyrė FKG akademijos auklėtinių įsiliejimą į vyrų komandą:

„Reikia pripažinti, kad debiutinis sezonas nebuvo lengvas, iki paskutinių rungtynių tvyrojo įtampa, bet nuo to futbolas tik įdomesnis, kai pasieki tikslą lemiamu momentu, o kolektyvas tampa tik stipresnis. Džiugu, kad šį sezoną už pagrindinę komandą debiutavo 3 mūsų akademijos auklėtiniai: Emilis Kirliauskas, Neidas Antanaitis ir Ignas Ambrazevičius. Tikimės, kad įgyta patirtis jiems pravers naujame sezone, o prie jų prisijungs ir daugiau mūsų auklėtinių. Jaunimo integravimas į suaugusių futbolą nėra lengvas procesas, todėl neabejoju kad ir kitame sezone prireiks daug nuoseklaus darbo bei kantrybės.

Apibendrinant, komanda, įskaitant trenerius, žaidėjus ir vadovus “susistygavo”, jaunimas  “apsišaudė”, o bendruomenė po truputį tampa vis aktyvesnė, atviresnė ir labiau įsitraukianti, todėl manau turime kuo pasidžiaugti debiutiniame FK Garliava Pirmos lygos sezone.“

Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams už aktyvumą, sirgaliams už palaikymą, bei žinoma rėmėjams bei parteriams už supratimą ir pagalbą!

Vienas miestas, vienas klubas – Garliava!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.