FKG Įmonių šventėje: bendrystė, azartas ir išlaikytas čempionų vardas!

Bendrystė, azartas ir puiki nuotaika – taip praėjo kasmetinė FKG įmonių šventė, subūrusi klubo partnerius, rėmėjus ir bičiulius bendram vakarui!

Šiemet šventėje susitiko šios komandos – „Bewi Lithuania”, „Transrifus”, „Škoda Kaunas„ , Kauno rajono savivaldybė, „Sveikatos ratas” , Garliavos A.Mitkaus pagrindinė mokykla ir „DND Talis”, kurios savo jėgas išbandė įvairiose sportinėse užduotyse, reikalaujančiose ne tik greičio ar taiklumo, bet ir susiklausymo, kūrybiškumo bei komandinės dvasios. Viso renginio metu netrūko gerų emocijų ir draugiškos konkurencijos.

 

Po atkaklių kovų turnyrinėje lentelėje net dvi komandos surinko vienodą taškų skaičių, todėl pirmosios ir antrosios vietos likimas buvo sprendžiamas baudinių serijoje – tai dar labiau sustiprino intrigos ir emocijų lygį iki pat paskutinės akimirkos.

Galiausiai paaiškėjo, jog čempionų vardą apgynė „BEWI Lithuania“ komanda!

Antrus metus iš eilės ši komanda kėlė nugalėtojų taurę į viršų! Antroji vieta atiteko Kauno rajono savivaldybės komandai, o trečiąją vietą šįkart iškovojo „Transrifus“.

Tokios akimirkos dar kartą primena, kad partnerystė – tai ne tik bendri tikslai, bet ir kartu kuriami prisiminimai, ryšiai bei bendrystė. Dėkojame visiems partneriams ir rėmėjams už pasitikėjimą, palaikymą ir buvimą svarbia FKG bendruomenės dalimi!

Dėkojame „Red Rubin Bazilikas“ už gardžią vakarienę bei „Škoda Kaunas“ už partnerių šventės totalizatorių ir įsteigtą prizą jo laimėtojams!

Šventės nuotraukas galite rasti čia.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.