Metinė veiklos ataskaita 2023

VšĮ „Garliavos futbolo klubas”, į/k: 302495492, Vasario 16-osios g.19-32, Teleičių k., Garliavos sen., Kauno r., yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo.

VšĮ Garliavos futbolo klubas (FK Garliava/FKG) įkurtas 2008 metais, Kauno raj. Garliavos mieste. FK Garliava veikia pagal vakarietišką bendruomenės futbolo klubo modelį ir pagal daugumą parametrų (sportuojantis jaunimas, kvalifikuoti treneriai, šiuolaikiška ugdymo programa, komandos dalyvaujančios oficialiose varžybose, sportiniai rezultatai, infrastruktūra, bendruomenės įtraukimas ir kt.) esantis futbolininkų rengimo lyderiais Kauno rajone. Klubo akademija yra oficialiai sertifikuota, jos veiklos kokybę ir standartus prižiūri ir koordinuoja Lietuvos futbolo federacija. Šiuo metu FKG akademijoje sportuoja per 470 motyvuotų berniukų ir mergaičių.

Per 2023 metus vyko pasirengimas ir dalyvavimas „Optibet Pirma lygą” čempionate ir LFF taurės rungtynėse. Sportiniai ir organizaciniai tikslai, kuriuos klubas buvo išsikėlęs 2023 m. „Optibet Pirmą lyga” sezone buvo įgyvendinti, tačiau užsibrėžtas jaunųjų žaidėjų integravimo į suaugusių futbolą rezultatas nebuvo galutinai pasiektas.

LFF akademijų sertifikavimo procese klubas toliau stiprino ir stabilizavo 3 žvaigždučių įvertinimo atitikimą. Taip pat klubas prisidėjo prie Kauno miesto savivaldybės organizuotos programos „Iniciatyvos Kaunui” ir fizinio aktyvumo ir sporto plėtojimo srityje sukūrė projektą „Aktyvus ir sveikas Kauno rajono darželinukas“ bei įgyvendino sporto rėmimo projektą – „Sveika Kauno rajono bendruomenė“.

FKG organizavo daugybę renginių: vaikų ir mėgėjų futbolo turnyrai, klubo partnerių turnyrą, bendruomenės
šventę, akademijos futbolo stovyklas ir kt.

Kviečiame plačiau susipažinti su „Garliavos futbolo klubo” metine veiklos ataskaita – Metinė-veiklos-ataskaita-2023

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.