Baigėsi FKG vasaros stovyklų maratonas

Praėjusią savaitę finišavo paskutinioji šios vasaros Garliavos futbolo klubo (FKG) organizuojama vaikų futbolo stovykla.

Daugiausiai Garliavos ir Kauno rajono apylinkių tėvelių susidomėjimo sulaukė dienos stovyklos “Auk su futbolu”. Šių stovyklų metu vaikai ne tik žaidė futbolą, bet ir dalyvavo įvairiuose edukaciniuose žaidimuose, važiavo į ekskursijas, gilino žinias ir aktyviai bei turiningai leido laiką.

Šiais metais dienos stovyklos “Auk su futbolu” vyko net tris savaites, o bendrai šiose stovyklose jėgas išbandė daugiau kaip 90 vaikų.

Akademijoje sportuojantys vyresni futbolininkai save išbandyti tradiciškai galėjo FKG organizuojamose Birštono sporto stovyklose. Šios stovyklos buvo orientuotos į sportą ir fizinį pasirengimą. Stovyklų dalyviai aktyviai treniravosi kurorto aplinkoje, gerino futbolo įgūdžius bei žinias, atliko įvairius individualius testavimus ir turėjo galimybę stebėti savo progresą ir rezultatus nuo praėjusių metų.

Šiose stovyklose dalyvavo daugiau kaip 60 geriausių aukšto meistriškumo siekiančių akademijos sportininkų besiruošiančių ką tik prasidėjusioms Elitinės Jaunių lygos U18 ir Lietuvos Jaunučių U13 pirmenybėms.

Visų stovyklų dalyviai už drąsą, pastangas bei pasitikėjimą savimi iškilmingoje ceremonijoje buvo apdovanoti individualiais trofėjais bei diplomais.

FKG dėkoja geriausiems treneriams: Jorūnei Lipkinaitei, Ernestui Fedorčak, Viliui Giedraičiui, Tomui Bučmai, Gintautui Vaičiūnui, Andriui Osvaldo Alfieri bei Tomui Matiušovui už pagalbą organizuojant šias puikias stovyklas.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.