FKG auklėtiniai iškovojo Lietuvos Jaunimo U19 Čempionato nugalėtojų titulą!

Praėjusią savaitę klubo U19 futbolininkai iškovojo Lietuvos Jaunimo U19 futbolo čempionato nugalėtojų titulą!

Vaikinai čempionate sužaidė 12 rungtynių, iš kurių iškovojo 10 pergalių, patyrė tik 1 pralaimėjimą ir vieną susitikimą užbaigė lygiosiomis. Toks stabilus žaidimas leido užsidirbti 32 taškus ir pelnyti čempionų vardą!

Dar vienas titulas – rezultatyviausias žaidėjas.

Komandos žaidėjas Matas Kvedarauskas tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Matui pavyko kamuolį į vartus pasiųsti net 16 kartų.

Vieno iš komandos trenerio Mariaus Bezykornovo komentaras po pergalingų rungtynių: „Vaikinai buvo nusiteikę tik pergalei, tai jautėsi nuo pirmos minutės, kūrė vieną momentą po kito. Nebuvo klausimo kas laimės rungtynes ir visą čempionatą. Sveikinu visus vaikinus ir akademiją su iškovotu čempionų titulu!”
„Pirmajame čempionato rate su vaikinais sugebėjome laimėti visas 7-nerias rungtynes ir taip atsiplėšėme nuo varžovų turnyrinėje lentelėje. Antrajame rate keletą kartų suklupome, tačiau tai nesutrukdė užsitikrinti čempionų vardo anksčiau laiko. Sveikinimai vaikinams ir visam FKG klubui!” – sakė pirmojoje čempionato pusėje komandai vadovavęs treneris Edvinas Sutkus.
VIENAS miestas – VIENAS klubas – GARLIAVA❗❗
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.