FKG Adakemijos trenerių ir vadovų stažuotė Čekijoje

Spalio 30 – lapkričio 5 dienomis FKG treneriai ir vadovai stažavosi Čekijoje – Pahos “Slavia” klube.

Čekija buvo pasirinkta neatsitiktinai, kadangi tai buvusio rytų bloko šalis, pakankamai artima savo kultūra ir mentalitetu, eilę metų rodandi gerus rezultatus klubiniame futbole, jaunų talentų rengime.

Praha Slavia klubo akademija šiuo metu daugiausiai žaidėjų į nacionalines jaunimo rinktines deleguojanti ir yra viena geriausiai vertinamų šalyje. Tai atviras, šiuolaikiškas klubas, kviečiantis susipažinti ir noriai dalinasi informacija, turintis specialią programą besistažuojantiems treneriams ir organizacijoms.

Teorinės ir praktinės programos metu detaliai susipažinome su pagrindinės komandos ir akademijos sportiniais, vadybiniais procesais. Treneriai stebėjo komandines, individualias treniruotes, rungtynes nuo u6 iki u19 grupių, bendravo su treneriais.

Programos pabaigą vainikavo pagrindinės komandos rungtynės pilname klubo namų stadione Europos konferencijų lygoje.

Su klubo vadovybe buvo aptarta bendradarbiavimo gairės dėl talentingiausių auklėtinių stažuočių artimiausiu metu.

„Savaitę trukusi intensyvi programa buvo ne tik žinių atnaujinimas, bet ir naudinga informacija mūsų kolektyvui ką reikia tobulinti čia ir dabar, ką būtų įgyvendinti įmanoma sunkiau ir ką bendrai šalies mastu būtų galima/reikėtų keisti remiantis gerąja praktika.”, – po stažuotės mintimis dalinosi klubo vadovas Henrikas Grigas.

Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.